Betpas Para Çekme

Tıkla Betpas’a Gir!

Betpas para çekme şikayet ve limiti hakkında anında öğrenerek, anında çekim yapabilirsiniz ve 7/24 çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz! Üyelerin son zamanlarda ödeme hakkındaki soruları gözden kaçırılacak gibi değildir. Çoğu zaman şikayetler yaşandığı bilinse de, firma %100 ödeme yapmaktadır. Bu nedenle kullanıcıların büyük kısmının çekim konusunda memnun kaldıklarını söyleyebiliriz. Bu işlemi hatasız, hızlı şekilde atlatabilmek için büyük sorumluluk oyunculara düşmektedir.

Betpas Para Çekme

Betpas güncel giriş adresi üzerinde ödemenizi alabilmek için mutlaka çekim talebinde bulunmanız gerekir. Talebiniz firmaya iletildiği anda firma, kişisel bilgilerinizi gözden geçirir. Herhangi bilgi açığında sizden belge isteyebilmektedir. Fakat benzeri belge talepleri yalnızca ilk para çekme deneyimine özeldir. Sonraki çekimlerde sorunsuz, hızlı biçimde bakiyenizi güvenle alabilirsiniz.  

Betpas Para Çekme Seçenekleri

Kullanıcılar güven buldukları yönteme bağlı kalarak bakiyelerine ulaşabilmektedir. Betpas para çekme seçenekleri büyük çeşitliliğe sahiptir. Fakat tüm yöntemler 7/24 aktif değildir. EFT Havale seçenekleri hafta içi 09.00 – 16.00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Firma 50’ye yakın yönteme sahiptir. Fakat kullanıcılar çapraz çekim yapmadıkları sürece, yatırım yaptıkları yöntemi kullanmak zorundadırlar.

Betpas giriş adresinde bulunan bazı çekim metotları aşağıdaki gibidir;

 • Banka Havalesi
 • Papara
 • TL Nakit
 • E-Para Bozdur
 • EcoPayz
 • Neteller
 • Anında Bitcoin
 • YouPayCoin

Anında BTC ve YouPayCoin ile yapılan çekimlerinizde talep formunu doldurduktan sonra GSM numaranıza SMS onay kodu gönderilmektedir. Yalnızca bahsi geçen kripto yöntemleri için bu para çekme stili geçerlidir.

Betpas Para Çekme Limiti ve Süresi

Tüm işlemler komisyonsuz, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Hiçbir finansal işleminizde firma veya aracı bankalar sizden hizmet bedeli kesmeyecektir. Betpas para çekme limiti ve süresi farklı avantajlar içermektedir. Minimum 50 TL işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca tüm işlemler 15 dakika içinde sonuç bulmaktadır. Fakat genel bir bakışa atıldığında ödemelerin anında hesaba geçtiğini söyleyebiliriz.

Betpas bahis sitesi üzerindeki minimum ve maksimum çekim limitleri aşağıdaki gibidir;

 • Banka Havalesi: Min.100₺ – Max. 10.000₺
 • Çek Yatır Form: Min.50₺ – Max.10.000₺
 • YouPayCoin: Minimum 2.000.000₺ – Maksimum 10.000₺
 • Payfix ile para çekme: Min.100₺ – Max.10.000₺
 • Papara: Min. 100 ₺ – Min. 10.000 ₺
 • Anında Kredi Kartı: Min.100₺ – Max.10.000₺

Betpas Para Çekme Şikayeti

Kullanıcıların genel olarak ödeme esnasında olumlu yorumlar bıraktığını gözlemleyebiliriz. Fakat Betpas para çekme şikayeti gözlerden kaçmamaktadır. Yeni üyeler, hatalı talep gönderen oyuncular çoğunlukla ödemesini alamaz veya kesintili alabilirler. Bu konu üyelerde şikayete sebebiyet vererek uğraştırabilmektedir. Firma kullanıcılardan güven alabilmek adına belirli kurallara sahiptir. Bahsi geçen kurallara uymamak oyuncunun tercihi haline gelmektedir.

Genel Kurallar ve Şartlar kategorisinden transfer işlemi için gerekli bilgileri temin edebilirsiniz. Betpas şikayet konuları içerisinde bonuslar büyük rol oynamaktadır. Çoğu kullanıcılar güncel çevrimli bonusların, çevrimsiz bonuslar gibi anında çekilebileceğini düşünmektedir. Fakat para çekme talebinde bulunuyorsanız, bonusların çevrimini verilen oranda çevirmeniz gereklidir. Aksi takdirde çevrimi tamamlanan anaparanızı çekerken, bonus çekilemediği için bakiye tarafınıza eksik ulaşacaktır.